АН Vavilon
АН Vavilon
Хмельницький
Показати телефон
Рекомендувати
7
Років на ринку
9
Місяців на сайті
5
Рієлторів
82
Оголошень
57
Рекламна
активність

Про компанію

Агенція нерухомості Vavilon — ваш надійний партнер у світі нерухомості Хмельницького

Vavilon — це професійна агенція нерухомості у Хмельницькому, яка об'єднує команду кваліфікованих та досвідчених ріелторів. Ми спеціалізуємося на купівлі, продажу та оренді об’єктів різного типу — від квартир і приватних будинків до земельних ділянок і комерційної нерухомості.

Наші фахівці досконало орієнтуються в місцевому ринку та завжди готові запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Незалежно від того, чи ви шукаєте затишну квартиру, перспективну земельну ділянку або приміщення для бізнесу — ми допоможемо знайти оптимальний варіант за справедливою ціною.

Наші послуги:

Продаж і оренда квартир (новобудови та вторинний ринок)
Продаж і оренда приватних будинків та дач
Комерційна нерухомість (офіси, магазини, склади тощо)
Продаж земельних ділянок під забудову чи сільське господарство
Повний юридичний супровід угод
Звертаючись до Vavilon, ви отримуєте не лише професійну допомогу, а й повну підтримку на кожному етапі угоди. Ми цінуємо вашу довіру та працюємо для результату.

Знаходимось у місті Хмельницький
Телефонуйте або приходьте — допоможемо вам знайти саме те, що ви шукаєте!

Портфоліо реалізованих об’єктів (157)

  • здано
    АН Vavilon
    13 000 грн/міс

    Лісогринівецька вул., 26/3

    1 кімната
    55 / 30 / 12 м²
    поверх 8 з 11
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    🔥✨ Простора 1-кімнатна квартира в новобудові | Озерна 📍 Вул. Лісогринівецька, 26/3 🏢 Поверх: 8/11 📐 Площа: 55 м² Велика, світла та сучасна квартира, яка дарує відчуття простору і комфорту з першого дня 🏡 ✔ Новобудова — сучасний будинок та приємне оточення ✔ Автономне опалення — тепло і контроль витрат ✔ Є всі необхідні меблі та побутова техніка ✔ Двоспальне ліжко — комфортний відпочинок ✔ Гардероб — багато місця для зберігання ✨ Ідеально підійде для однієї людини або пари 📆 Здається на довготривалий термін 🌿 Район Озерна — тихий, зручний та розвинений
  • продано
    АН Vavilon
    7 500 $
    1 250 $/сот

    Стельмаха вул., 132

    БЕЗ КОМІСІЇ Лезневе
    під забудову
    6 сот
    1 міс. тому
    Продаж земельної ділянки в мікрорайоні Лезневе Пропонується до продажу чудова земельна ділянка площею 6 соток, розташована в затишному та перспективному мікрорайоні Лезневе. Ділянка має рівну поверхню, що ідеально підходить для будівництва комфортного приватного будинку без зайвих витрат на підготовку території. ✨ Переваги: • Вдале місце розташування • Рівна та правильної форми ділянка • Ідеально під забудову житлового будинку • Проведені комунікації: ⚡ електрика газ Це чудова можливість реалізувати мрію про власний будинок у спокійному районі з хорошим потенціалом для життя та інвестицій.
  • продано
    АН Vavilon
    42 000 $
    917 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка ЖК Автобіографія
    1 кімната
    46 / 17 / 29 м²
    поверх 1 з 10
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж по переуступці 1к квартири в ЖК «Автобіографія», вул. Озерна, 16Б Пропонується до продажу простора та продумана двостороння квартира площею 45,8 м², розташована на 1 поверсі (фактично на рівні другого - над комерційними приміщеннями, що забезпечує більше приватності та тепла). 🏡 Про квартиру Загальна площа - 45,8 м² Житлова площа - 17 м² Завдяки двосторонньому плануванню квартира має більше природного світла та гарну вентиляцію. Зручне планування дозволяє комфортно зонувати простір та реалізувати сучасний дизайн-проєкт як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. Додаткові переваги У квартирі вже виконані важливі чорнові роботи: повністю зроблена розводка електрики під усі...
  • здано
    АН Vavilon
    10 000 грн/міс

    Степана Бандери вул., 40/1а

    1 кімната
    64 / 44 / 20 м²
    поверх 2 з 9
    1 міс. тому
  • здано
    АН Vavilon
    14 000 грн/міс

    Зарічанська вул., 9

    1 кімната
    53 / 23 / 16 м²
    поверх 5 з 10
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    1к квартира вул. Зарічанська 9 5/10 поверх Площа 53 м2 Кухня 16м2 Житлова 24 м2 Комунальні в зимку 2000 грн в літку 1500 грн ) Стіни з цегли , будинок 2016 року . Вулика та тепла квартира , кухня повністю укомплектована . Також є пральна машинка , диван , електро чайник . Все що на фото залишається . Опалення індивідуальне газове 14000 + кп
  • здано
    АН Vavilon
    11 000 грн/міс

    Тернопільська вул., 22

    1 кімната
    30 / 15 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    2 міс. тому
    Район південно- західний біля 4 Поліклініки Загальна 30 кв.м , кімната велика 18кв.м з заскленим балконом. Квартира перебуває у житловому стані та обладнана всіма меблями. Новий холодильник та нова пральна машина. Опалення централізоване . До зупинки 3хвилини Без тварин
  • здано
    АН Vavilon
    14 000 грн/міс

    Інститутська вул., 6б

    3 кімнати
    92 / 50 / 15 м²
    поверх 6 з 10
    2019 рік побудови
    1 міс. тому
    Новобудова Меблі та техніка Можна з дітьми Без тварин Для порядних людей 14000+кп Звільняється в кінці березня
  • здано
    АН Vavilon
    6 500 грн/міс

    Проскурівського підпілля вул., 1/1

    45 / 30 / 8 м²
    1 поверх
    45 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Пропонується в оренду частина будинку в центрі міста по вулиці Проскурівського підпілля. Санвузол в прибудові !!! Житло з новим ремонтом, охайне та світле, складається з двох кімнат і чудово підійде для спокійного проживання. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати комфортну температуру. Санвузол розташований у прибудові. Можна проживати з дітьми та домашніми улюбленцями. Зручне розташування в центрі міста забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інфраструктури.
  • здано
    АН Vavilon
    8 500 грн/міс
    425 грн/м²

    Подільська вул., 10

    приміщення вільного призначення
    20 м²
    1 міс. тому
    У самому центрі міста, неподалік парк Опалення централізоване, водопостачання, ремонт можна залишити або можете змінити на свій смак Підійде для будь-якого виду бізнесу Під манікюр не можна
  • здано
    АН Vavilon
    8 000 грн/міс

    Миру просп., 95/2

    1 кімната
    20 / 10 / 5 м²
    поверх 1 з 5
    1 міс. тому
    Пропонується дуже гарна 1к квартира на оренду . Перероблена з 2 кімнат у гуртожитку . Є все необхіне для життя . Меблі та техніка. Розвинена інфраструктура , поруч парк , зупинка , мазагини. Фото реальні , дзвоніть, домовимось про перегляд .
  • продано
    АН Vavilon
    85 000 $
    472 $/м²

    2-й Кам'янецький проїзд

    БЕЗ КОМІСІЇ Ружична
    180 / 100 / 20 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    3 міс. тому
    Продаж двоповерхового будинку Ружична 2-й Каменецький переїзд 4 кімнати 180 м. кв. 6сот Газ, світло, вода централізовані. Є підвал. Школа, автобусна зупинка поруч. Мінімальне переоформлення. Характеристика гаража: з підвалом • стан будинку:відмінний • перекриття: змішане • дах: шифер Характеристика приміщення: • висота стелі, м: 2.5 Опалення: централізоване Підігрів води: двоконтурний котел Приміщення: • кількість спалень: 3 • гараж: немає • суміжний санвузол 85000$
  • здано
    АН Vavilon
    11 000 грн/міс

    Тернопільська вул., 22

    1 кімната
    30 / 20 / 7 м²
    поверх 9 з 9
    1 міс. тому
    Домашні улюбленці - ні Є меблі : нова пралка та холодильник , диван , кухня , ванна . З хорошим ремонтом . Для дівчини однієї , або хлопця . В квартирі є все для комфортного життя , район з розвиненою інфраструктурою.
  • здано
    АН Vavilon
    11 000 грн/міс

    Тернопільська вул., 22

    1 кімната
    30 / 18 / 10 м²
    поверх 9 з 9
    1980 рік побудови
    1 міс. тому
    Район південно- західний біля 4 Поліклініки Загальна 30 кв.м , кімната велика 18кв.м з заскленим балконом. Квартира перебуває у житловому стані та обладнана всіма меблями. Новий холодильник та нова пральна машина. Опалення централізоване . До зупинки 3хвилини Без тварин !
  • продано
    АН Vavilon
    68 000 $
    562 $/м²

    Героя України Дмитра Крамара вул., 40

    єВідновлення План
    6 кімнат і більше
    121 / 77 / 11 м²
    поверх 3 з 10
    1 міс. тому
    Продаж 6К Загот зерно Трудова 40 Поверх 3/9 121м2 загально-77 житлової Є можливість зробити 2 або 3 квартири Частково зроблений ремонт Роздільний сан вузол Усі кімнати роздільні Частково залишаються меблі та техніка Частково встановлені металопластикові вікна 1 блоком 1 лождия - вихід доступний з двох кімнат Є кладовка По усіх квартирі ламінат - окрім кухні та коридорів 68000+ 12% Можна під програми,виплати Гарний торг
  • продано
    АН Vavilon
    75 000 $
    1 667 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-Б

    1 кімната
    45 / 22 / 13 м²
    поверх 9 з 10
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж 1к Озерна Лісогринівецька 34Б Поверх 9/10 45м2 Пропонується стильна та повністю готова до проживання 1-кімнатна квартира в новому будинку. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію або здачу в оренду. Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна заїхати одразу без ремонту і витрат — цей варіант саме для вас. Інтер’єр виконаний за авторським дизайнерським проєктом — все продумано до деталей для комфортного життя. Переваги квартири: • повністю мебльована • вся необхідна побутова техніка • встановлений кондиціонер • система фільтрації води • індивідуальне газове опалення • сучасний новий будинок 2025 року Квартира дуже світла, стильна та затишна — ідеально підійде як...
  • здано
    АН Vavilon
    12 000 грн/міс

    Миру просп., 60/2

    2 кімнати
    74 / 55 / 10 м²
    поверх 6 з 6
    1 міс. тому
    Вільна з 8 квітня Індивідуальне опалення Вся техніка та меблі є Будинок новий Закритий двір Кімнати роздільні Диван та ліжко в кожній кімнаті Комунальні послуги невеликі Можна з дітками Без тварин Перегляд по домовленості після 5 квітня
  • здано
    АН Vavilon
    8 000 грн/міс

    Лісогринівецька вул., 26/3

    1 кімната
    50 / 30 / 20 м²
    поверх 2 з 11
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    1к р-н Озерна Лісогринівецька 26/3 Поверх 2/10 Площа 55 м2 Кухня20 м2 Індивідуальне газове опалення . Ремонт - житловий стан . З меблями та технікою . Є електричний чайник ,холодильник , плита , пилосос, пральна машина 8000 + кп
  • здано
    АН Vavilon
    7 000 грн/міс

    Молодіжна вул., 3/2

    1 кімната
    35 / 20 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    1 міс. тому
    Біля речового ринку В квартирі є: посуд, холодильник , пралка , деякі меблі . В пішій доступності ринок , лікарня , садочок , школа . 7000 + КП Вільна з 1 квітня
  • продано
    АН Vavilon
    52 000 $
    884 $/м²

    Героїв АТО вул., 9/1

    3 кімнати
    59 / 40 / 11 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж трикімнатної квартири в районі Ракове за адресою Героїв АТО дев’ять дроб один квартира розташована на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку загальна площа п’ятдесят вісім цілих шіст десятих квадратного метра зроблений капітальний ремонт повністю оновлена проводка та сантехніка встановлені нові вікна міжкімнатні та вхідні двері нові радіатори та колонка у кімнатах ламінат балкон зашитий сучасними матеріалами стіни оздоблені декоративною штукатуркою та шпалерами ремонт виконаний якісно абсолютно все було замінено квартира розташована в спальному районі поруч школи садочки та лікарня можливість придбати за вигідною ціною п’ятдесят дві тисячі доларів плюс комунальні послуги та дванадця...
  • здано
    АН Vavilon
    4 000 грн/міс
    286 грн/м²

    Проскурівська вул., 53

    офісне приміщення
    14 м²
    1 міс. тому
    Є ліфт сан вузол на поверсі Хороше місце розташування Вільна парковка Універсальний вид діяльності Приміщення не холодне Опалення індивідуально електричне Оплата лиш за один місяць Ціна 4000 грн +к/п присутній торг
  • здано
    АН Vavilon
    14 000 грн/міс

    Інститутська вул., 6б

    3 кімнати
    92 / 70 / 13 м²
    поверх 6 з 10
    2019 рік побудови
    1 міс. тому
    Простора, світла, гарна квартира з євроремонтом і зі всіма необхідними меблями. Є все для комфортного життя , поруч розвинута інфраструктура . Можна з дітками, але без тварин . Телефонуйте , буде вільна з 1 квітня , переглянемо з вами в зручний час .

Центральний офіс

Хмельницький, Подільська 53
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.