АН Vavilon
АН Vavilon
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать
7
Лет на рынке
9
Месяцев на сайте
5
Риелторов
82
Объявлений
57
Рекламная
активность

О компании

Агенція нерухомості Vavilon — ваш надійний партнер у світі нерухомості Хмельницького

Vavilon — це професійна агенція нерухомості у Хмельницькому, яка об'єднує команду кваліфікованих та досвідчених ріелторів. Ми спеціалізуємося на купівлі, продажу та оренді об’єктів різного типу — від квартир і приватних будинків до земельних ділянок і комерційної нерухомості.

Наші фахівці досконало орієнтуються в місцевому ринку та завжди готові запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Незалежно від того, чи ви шукаєте затишну квартиру, перспективну земельну ділянку або приміщення для бізнесу — ми допоможемо знайти оптимальний варіант за справедливою ціною.

Наші послуги:

Продаж і оренда квартир (новобудови та вторинний ринок)
Продаж і оренда приватних будинків та дач
Комерційна нерухомість (офіси, магазини, склади тощо)
Продаж земельних ділянок під забудову чи сільське господарство
Повний юридичний супровід угод
Звертаючись до Vavilon, ви отримуєте не лише професійну допомогу, а й повну підтримку на кожному етапі угоди. Ми цінуємо вашу довіру та працюємо для результату.

Знаходимось у місті Хмельницький
Телефонуйте або приходьте — допоможемо вам знайти саме те, що ви шукаєте!

Портфолио реализованных объектов (157)

  • сдано
    АН Vavilon
    13 000 грн/мес

    Лісогринівецька ул., 26/3

    1 комната
    55 / 30 / 12 м²
    этаж 8 из 11
    2016 год постройки
    1 мес. назад
    🔥✨ Простора 1-кімнатна квартира в новобудові | Озерна 📍 Вул. Лісогринівецька, 26/3 🏢 Поверх: 8/11 📐 Площа: 55 м² Велика, світла та сучасна квартира, яка дарує відчуття простору і комфорту з першого дня 🏡 ✔ Новобудова — сучасний будинок та приємне оточення ✔ Автономне опалення — тепло і контроль витрат ✔ Є всі необхідні меблі та побутова техніка ✔ Двоспальне ліжко — комфортний відпочинок ✔ Гардероб — багато місця для зберігання ✨ Ідеально підійде для однієї людини або пари 📆 Здається на довготривалий термін 🌿 Район Озерна — тихий, зручний та розвинений
  • продано
    АН Vavilon
    7 500 $
    1 250 $/сот

    Стельмаха ул., 132

    БЕЗ КОМИССИИ Лезнево
    под застройку
    6 сот
    1 мес. назад
    Продаж земельної ділянки в мікрорайоні Лезневе Пропонується до продажу чудова земельна ділянка площею 6 соток, розташована в затишному та перспективному мікрорайоні Лезневе. Ділянка має рівну поверхню, що ідеально підходить для будівництва комфортного приватного будинку без зайвих витрат на підготовку території. ✨ Переваги: • Вдале місце розташування • Рівна та правильної форми ділянка • Ідеально під забудову житлового будинку • Проведені комунікації: ⚡ електрика газ Це чудова можливість реалізувати мрію про власний будинок у спокійному районі з хорошим потенціалом для життя та інвестицій.
  • продано
    АН Vavilon
    42 000 $
    917 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Автобиография
    1 комната
    46 / 17 / 29 м²
    этаж 1 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж по переуступці 1к квартири в ЖК «Автобіографія», вул. Озерна, 16Б Пропонується до продажу простора та продумана двостороння квартира площею 45,8 м², розташована на 1 поверсі (фактично на рівні другого - над комерційними приміщеннями, що забезпечує більше приватності та тепла). 🏡 Про квартиру Загальна площа - 45,8 м² Житлова площа - 17 м² Завдяки двосторонньому плануванню квартира має більше природного світла та гарну вентиляцію. Зручне планування дозволяє комфортно зонувати простір та реалізувати сучасний дизайн-проєкт як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. Додаткові переваги У квартирі вже виконані важливі чорнові роботи: повністю зроблена розводка електрики під усі...
  • сдано
    АН Vavilon
    10 000 грн/мес

    Степана Бандери ул., 40/1а

    1 комната
    64 / 44 / 20 м²
    этаж 2 из 9
    1 мес. назад
  • сдано
    АН Vavilon
    14 000 грн/мес

    Заречанская ул., 9

    1 комната
    53 / 23 / 16 м²
    этаж 5 из 10
    2016 год постройки
    1 мес. назад
    1к квартира вул. Зарічанська 9 5/10 поверх Площа 53 м2 Кухня 16м2 Житлова 24 м2 Комунальні в зимку 2000 грн в літку 1500 грн ) Стіни з цегли , будинок 2016 року . Вулика та тепла квартира , кухня повністю укомплектована . Також є пральна машинка , диван , електро чайник . Все що на фото залишається . Опалення індивідуальне газове 14000 + кп
  • сдано
    АН Vavilon
    11 000 грн/мес

    Тернопільська ул., 22

    1 комната
    30 / 15 / 6 м²
    этаж 9 из 9
    2 мес. назад
    Район південно- західний біля 4 Поліклініки Загальна 30 кв.м , кімната велика 18кв.м з заскленим балконом. Квартира перебуває у житловому стані та обладнана всіма меблями. Новий холодильник та нова пральна машина. Опалення централізоване . До зупинки 3хвилини Без тварин
  • сдано
    АН Vavilon
    14 000 грн/мес

    Институтская ул., 6б

    3 комнаты
    92 / 50 / 15 м²
    этаж 6 из 10
    2019 год постройки
    1 мес. назад
    Новобудова Меблі та техніка Можна з дітьми Без тварин Для порядних людей 14000+кп Звільняється в кінці березня
  • сдано
    АН Vavilon
    6 500 грн/мес

    Прокуровского Подполья ул., 1/1

    45 / 30 / 8 м²
    1 этаж
    45 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    Пропонується в оренду частина будинку в центрі міста по вулиці Проскурівського підпілля. Санвузол в прибудові !!! Житло з новим ремонтом, охайне та світле, складається з двох кімнат і чудово підійде для спокійного проживання. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати комфортну температуру. Санвузол розташований у прибудові. Можна проживати з дітьми та домашніми улюбленцями. Зручне розташування в центрі міста забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інфраструктури.
  • сдано
    АН Vavilon
    8 500 грн/мес
    425 грн/м²

    Подільська ул., 10

    помещение свободного назначения
    20 м²
    1 мес. назад
    У самому центрі міста, неподалік парк Опалення централізоване, водопостачання, ремонт можна залишити або можете змінити на свій смак Підійде для будь-якого виду бізнесу Під манікюр не можна
  • сдано
    АН Vavilon
    8 000 грн/мес

    Миру просп., 95/2

    1 комната
    20 / 10 / 5 м²
    этаж 1 из 5
    1 мес. назад
    Пропонується дуже гарна 1к квартира на оренду . Перероблена з 2 кімнат у гуртожитку . Є все необхіне для життя . Меблі та техніка. Розвинена інфраструктура , поруч парк , зупинка , мазагини. Фото реальні , дзвоніть, домовимось про перегляд .
  • продано
    АН Vavilon
    85 000 $
    472 $/м²

    2-й Камʼянецький проезд

    БЕЗ КОМИССИИ Ружичная
    180 / 100 / 20 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    3 мес. назад
    Продаж двоповерхового будинку Ружична 2-й Каменецький переїзд 4 кімнати 180 м. кв. 6сот Газ, світло, вода централізовані. Є підвал. Школа, автобусна зупинка поруч. Мінімальне переоформлення. Характеристика гаража: з підвалом • стан будинку:відмінний • перекриття: змішане • дах: шифер Характеристика приміщення: • висота стелі, м: 2.5 Опалення: централізоване Підігрів води: двоконтурний котел Приміщення: • кількість спалень: 3 • гараж: немає • суміжний санвузол 85000$
  • сдано
    АН Vavilon
    11 000 грн/мес

    Тернопільська ул., 22

    1 комната
    30 / 20 / 7 м²
    этаж 9 из 9
    1 мес. назад
    Домашні улюбленці - ні Є меблі : нова пралка та холодильник , диван , кухня , ванна . З хорошим ремонтом . Для дівчини однієї , або хлопця . В квартирі є все для комфортного життя , район з розвиненою інфраструктурою.
  • сдано
    АН Vavilon
    11 000 грн/мес

    Тернопільська ул., 22

    1 комната
    30 / 18 / 10 м²
    этаж 9 из 9
    1980 год постройки
    1 мес. назад
    Район південно- західний біля 4 Поліклініки Загальна 30 кв.м , кімната велика 18кв.м з заскленим балконом. Квартира перебуває у житловому стані та обладнана всіма меблями. Новий холодильник та нова пральна машина. Опалення централізоване . До зупинки 3хвилини Без тварин !
  • продано
    АН Vavilon
    68 000 $
    562 $/м²

    Трудова ул., 40

    єВідновлення План
    6 комнат и более
    121 / 77 / 11 м²
    этаж 3 из 10
    1 мес. назад
    Продаж 6К Загот зерно Трудова 40 Поверх 3/9 121м2 загально-77 житлової Є можливість зробити 2 або 3 квартири Частково зроблений ремонт Роздільний сан вузол Усі кімнати роздільні Частково залишаються меблі та техніка Частково встановлені металопластикові вікна 1 блоком 1 лождия - вихід доступний з двох кімнат Є кладовка По усіх квартирі ламінат - окрім кухні та коридорів 68000+ 12% Можна під програми,виплати Гарний торг
  • продано
    АН Vavilon
    75 000 $
    1 667 $/м²

    Лісогринівецька ул., 34-Б

    1 комната
    45 / 22 / 13 м²
    этаж 9 из 10
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж 1к Озерна Лісогринівецька 34Б Поверх 9/10 45м2 Пропонується стильна та повністю готова до проживання 1-кімнатна квартира в новому будинку. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію або здачу в оренду. Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна заїхати одразу без ремонту і витрат — цей варіант саме для вас. Інтер’єр виконаний за авторським дизайнерським проєктом — все продумано до деталей для комфортного життя. Переваги квартири: • повністю мебльована • вся необхідна побутова техніка • встановлений кондиціонер • система фільтрації води • індивідуальне газове опалення • сучасний новий будинок 2025 року Квартира дуже світла, стильна та затишна — ідеально підійде як...
  • сдано
    АН Vavilon
    12 000 грн/мес

    Миру просп., 60/2

    2 комнаты
    74 / 55 / 10 м²
    этаж 6 из 6
    1 мес. назад
    Вільна з 8 квітня Індивідуальне опалення Вся техніка та меблі є Будинок новий Закритий двір Кімнати роздільні Диван та ліжко в кожній кімнаті Комунальні послуги невеликі Можна з дітками Без тварин Перегляд по домовленості після 5 квітня
  • сдано
    АН Vavilon
    8 000 грн/мес

    Лісогринівецька ул., 26/3

    1 комната
    50 / 30 / 20 м²
    этаж 2 из 11
    2016 год постройки
    1 мес. назад
    1к р-н Озерна Лісогринівецька 26/3 Поверх 2/10 Площа 55 м2 Кухня20 м2 Індивідуальне газове опалення . Ремонт - житловий стан . З меблями та технікою . Є електричний чайник ,холодильник , плита , пилосос, пральна машина 8000 + кп
  • сдано
    АН Vavilon
    7 000 грн/мес

    Молодіжна ул., 3/2

    1 комната
    35 / 20 / 5 м²
    этаж 3 из 5
    1 мес. назад
    Біля речового ринку В квартирі є: посуд, холодильник , пралка , деякі меблі . В пішій доступності ринок , лікарня , садочок , школа . 7000 + КП Вільна з 1 квітня
  • продано
    АН Vavilon
    52 000 $
    884 $/м²

    Циолковского ул., 9/1

    3 комнаты
    59 / 40 / 11 м²
    этаж 5 из 5
    1980 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж трикімнатної квартири в районі Ракове за адресою Героїв АТО дев’ять дроб один квартира розташована на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку загальна площа п’ятдесят вісім цілих шіст десятих квадратного метра зроблений капітальний ремонт повністю оновлена проводка та сантехніка встановлені нові вікна міжкімнатні та вхідні двері нові радіатори та колонка у кімнатах ламінат балкон зашитий сучасними матеріалами стіни оздоблені декоративною штукатуркою та шпалерами ремонт виконаний якісно абсолютно все було замінено квартира розташована в спальному районі поруч школи садочки та лікарня можливість придбати за вигідною ціною п’ятдесят дві тисячі доларів плюс комунальні послуги та дванадця...
  • сдано
    АН Vavilon
    4 000 грн/мес
    286 грн/м²

    Проскуровская ул., 53

    офисное помещение
    14 м²
    1 мес. назад
    Є ліфт сан вузол на поверсі Хороше місце розташування Вільна парковка Універсальний вид діяльності Приміщення не холодне Опалення індивідуально електричне Оплата лиш за один місяць Ціна 4000 грн +к/п присутній торг
  • сдано
    АН Vavilon
    14 000 грн/мес

    Институтская ул., 6б

    3 комнаты
    92 / 70 / 13 м²
    этаж 6 из 10
    2019 год постройки
    1 мес. назад
    Простора, світла, гарна квартира з євроремонтом і зі всіма необхідними меблями. Є все для комфортного життя , поруч розвинута інфраструктура . Можна з дітками, але без тварин . Телефонуйте , буде вільна з 1 квітня , переглянемо з вами в зручний час .

Центральный офис

Хмельницкий, Подільська 53
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.